Wydajny router WiFi TL-WR740N firmy TP-Link

Router do internetu bezprzewodowego TL-WR 740N w NAPAD.pl

Dobór właściwego routera do WiFi wówczas, gdy buduje się sieć zabezpieczeń IP, która ma działać bezprzewodowo, jest bardzo ważną czynnością. Do tego, aby działała ona niezawodnie i dawała wysoki poziom zabezpieczeń, trzeba wybrać dobry router bezprzewodowy, który zapewni kreację szybkiej i bezpiecznej sieci WiFi o dużej mocy i zasięgu.

Wśród szerokiego katalogu rekomendowanych modeli nowoczesnych urządzeń LAN, WLAN znajdują się między innymi wydajne routery i access pointy marki TP-Link. Niezawodność oraz pewność wydajnej pracy przez 24 godziny na dobę to wizytówka firmy, która gwarantuje skuteczność sieci budowanych na oferowanych rozwiązaniach.

Szczególnie polecanym urządzeniem sieciowym jest niedrogi router 150Mbps TP-Link TL-WR740N, który stanowi idealne połączenie nowoczesnych technologii z łatwością montażu i codziennym komfortem obsługi urządzenia.

N router 150Mbps TL WR 740 N w NAPAD.pl

WiFi n router TL-WR740N przeznaczony jest głównie do funkcjonowania w mniejszych środowiskach sieciowych, takich jak na przykład sieć w  domu, w biurze i szkole. Urządzenie wyposażono zarówno w złącza przewodowe, jak i bezprzewodowe oraz zastosowano w nim nowoczesne technik przesyłania danych, które zapewniają szybkie dostarczanie ich do urządzenia docelowego.

Dzięki wykorzystaniu bezprzewodowego routera 150Mbps TL WR 740 N można transmitować obraz i dźwięk na laptop, komputer stacjonarny, na telefon czy tablet dzięki sieci 3G. Urządzenie daje możliwość dokonania szybkiej i łatwej konfiguracji przez WWW oraz gwarantuje nieskomplikowany i błyskawiczny proces poszerzania sieci WiFi o nowe urządzenia.

Access point N TLWR740N posiada zintegrowaną antenę oraz działa z wykorzystaniem zaawansowanych systemów szyfrujących i zarządzających ruchem sieciowym takich jak QoS. Możliwości inteligentnego systemu Quality of Service pozwalają na indywidualne zarządzanie dostępnym pasem pobierania i wysyłania plików, które zapewni bezproblemowe funkcjonowanie sieci i swobodny dostęp do Internetu przez każde z urządzeń.

Niedrogi router WiFi TLWR740N Tp-Link w NAPAD.pl

Dzięki funkcjonalności oraz wielu zaawansowanym technologiom obsługi sieci lokalnej router do internetu WR-740-N firmy Tp Link stanowić będzie fundament wydajnej i niezawodnej sieci dostępu do internetu. Ten model routera charakteryzuje się dodatkowo atrakcyjną ceną, która sprawia, ze jest on godny plecenia także jako niezawodny element rozbudowanych infrastruktur sieciowych.

Więcej ciekawych propozycji routerów i innych urządzeń LAN, WLAN znajdziesz w sklepie NAPAD.pl, którego oferta zawiera nowoczesne urządzenia sieciowe w niskich cenach.

Najlepsze routery i access pointy w niskich cenach w NAPAD.pl

Leave a Comment