Wideodomofony Competition w zabezpieczeniu domu

W śród systemu zabezpieczeń wyróżnia się: system alarmowy, system monitoringu oraz wideodomofon. To ostatnie rozwiązanie również poprawia bezpieczeństwo mieszkańców. Oprócz tego daje możliwość sprawdzenia, kto stoi przed naszą furtką, zanim wpuścimy go na teren naszej posesji. Dodatkowym atutem jest fakt, że monitor z zestawu wideodomofonu posiada przycisk umożliwiający otwarcie furtki, a dokładnie elektro-zaczepu zamontowanego przy zamku furtki. To rozwiązanie przydatne jest gdy nie chcemy aby osoby trzecie wchodziły na nasze podwórko.

Odpowiedzią na te potrzeby są nowe modele stacji bramowych oraz zestawy wideodomofonu marki Competition, które poszerzyły bogatą ofertę sklepu internetowego NAPAD.PL. W śród nowych produktów pojawiły się dwa nowe modele stacji bramowych oraz cztery nowe zestawy wideodomofonów.

Nowe kamery w stacjach charakteryzują się możliwością pracy 24 godziny na dobę, dzięki wbudowany oświetlaczowi podczerwieni z mocnymi diodami LED. Rozdzielczość na poziomie 420 linii umożliwia przekazanie wyraźnego i szczegółowego obraz do monitora wideodomofonu. Umożliwia to identyfikację osoby stojące przed kamerą stacji bramowej. Oba modele stacji bramowych wykonane zostały z specjalnego stopu aluminium, który zabezpiecza pracę urządzenie w surowych warunkach otoczenia.

Możliwość współpracy z całą gamę akcesoriów, jak również rozbudowy systemu zapewnia skuteczną adaptację wideodomofonu w środowisku docelowego systemu zabezpieczeń.

Jesteś zainteresowany zakupem wideodomofonu marki Competition? Skontaktuj się z specjalistą działu handlowego sklepu internetowego NAPAD.PL. Otrzymasz pomoc w doborze odpowiednich elementów do swojego systemu wideodomofonowego. Dla firm instalatorskich przygotowaliśmy atrakcyjne RABATY CENOWE.

 Najlepsze ceny w NAPAD.PL!

Leave a Comment