Wewnętrzny czujnik OPTIMAL OMLST Optex i jego właściwości

Szukasz dobrego wewnętrznego czujnika na podczerwień do systemu alarmowego? Wtedy warto wskazać na markę Optex, która produkuje czujniki alarmowe naprawdę wyjątkowej jakości. To właśnie jej produkty polecane są wszystkim tym, dla których liczy się niezawodność i skuteczność działania, a także maksymalna wykrywalność nieprawidłowości przy jednoczesnym minimalnym ryzyku fałszywych alarmów. Gdy szukasz czujnika dobrego, pomyśl o modelu OPTIMAL OMLST. Czym dokładnie się on charakteryzuje?

Czujnik OPTIMAL OMLST jest wewnętrzny i pracuje z użyciem podczerwieni. Zastosowana w nim metoda detekcji to PIR  Jego zasięg detekcji z kolei wynosi aż 15 na 15 metrów przy kącie 85 stopni. Posiada on 82 aktywne strefy detekcji, co czyni z niego naprawdę bardzo dobry model o świetnych parametrach. Jego dodatkowymi plusami są wbudowane rezystory końca linii, a także zaawansowana kompensacja temperatury. Tak jak inne czujniki optex posiada on specjalną technologię logicznego quadu Quad Zone Logic.

Ta czujka podczerwieni została zaprojektowana specjalnie do zastosowań profesjonalnych. Spełnia ona wszystkie normy europejskie i prezentuje sobą naprawdę bardzo dobre parametry techniczne, które w części zostały już wymienione. Warto jeszcze wskazać, że czujnik posiada opatentowany filtr światła białego, który zapewnia mu bardzo stabilne warunki pracy i chroni przed zakłóceniami. To naprawdę godny polecenia model, dzięki któremu będzie można zapewnić wysokiej jakości bezpieczeństwo w różnych pomieszczeniach. Warto pomyśleć o jego kupnie.

Leave a Comment