Nasz sklep Wideodomofon-sklep.pl

dom-bezpiecznyFirma wideodomofony-sklep.pl zajmuję się rozwiązaniami systemów zabezpieczeń, ochrony domu, mieszkań i posesji. Jesteśmy jednym z największych sprzedawców systemów wideodomofonów w Polsce. Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż nowoczesnych urządzeń takich jak: unifony, wideodomofony, interkomy. W dziale sprzedaży znajdą Państwo produkty polskich jak i zagranicznych producentów takich jak: LASKOMEX, COMMAX, COMPETITION, KENWEI. Wideodomofony oraz wszelki asortyment mogą Państwo uzyskać na stronie internetowej wideodomofony-sklep.pl.

abaxo competition (1) kenwei (1) laskomex (1)

Wideodomofony wyposażone w kamerę zamontowaną w stacji bramowej oraz monitor wbudowany w unifon umożliwiają użytkownikom obserwację osoby, z którą prowadzą rozmowę za pomocą monitora.

kamera-do-wideodomofonu-sac551c-ck-competition-5483 panel-zewnetrzny-do-wideodomofonu-kw-s201c-2b-d-z-daszkiem kamera-wideodomofonowa-drc4can-commax kamera-do-wideodomofonu-sac5c-ck-competition

Posiadamy duży wybór domofonów analogowych i cyfrowych. Domofony analogowe to najprostsza wersja urządzenia do komunikacji głosowej. Domofony cyfrowe, to nowoczesna wersja urządzeń oparta na technice mikroprocesorowej. Posiadają kasety bramowe z cyfrową klawiaturą za pomocą której wybierany jest numer lokalu lub wprowadzany np. kod powodujący odblokowanie bramy.

panel-z-wyswietlaczem-led-czytnik-dallas-matibus-se-1052-16d zestaw-dla-domu-dwurodzinnego-525-312 stacja-bramowa-dr4um-commax panel-z-wywietlaczem-led-matibus-se-1052-101d-5355

System interkomów przeznaczony jest do łączności wewnętrznej w biurach, sklepach, szpitalach itp. Urządzenie umożliwia stworzenie układu rozmów „każdy z każdym”, jest idealnym rozwiązaniem do komunikacji wewnętrznej. Interkomy umożliwiają nawiązanie połączenia głosowego o wysokiej jakości i prowadzenia rozmowy bez użycia rąk z pewnej odległości.

 

intercom-cm800s-stacja-podrzedna interkom-hf-8cm-hf-4d-commax-5048 interkom-sd2006dl interkom-tp-12ac-3003

Wsparcie techniczne

Z doświadczenia wiemy że jakość dostarczonych produktów to bardzo istotna sprawa, aby usługa handlowa w przypadku urządzeń wysoce specjalistycznych była kompletna bardzo ważne jest wsparcie i wiedza. Pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu uzyskają Państwo w Biuro Obsługi Klienta wideodomofony-sklep.pl. lub pod tel. 12 390 70 69. Zapewnimy pomoc techniczną przy doborze asortymentu.

Metody płatności 

Sklep internetowy wideodomofony-sklep.pl. udostępnia Państwu trzy formy płatności, z których każdy może wybrać najdogodniejszą. Poniżej prezentujemy dostępne metody płatności.

  • Podstawową formą zapłaty za zakupiony w sklepie towar jest Płatność za Pobraniem
  • Płatność przelewem bankowym na konto firmowe w mBanku
  • Poprzez płatności elektroniczne obsługiwane przez serwis PayU – w ten sposób dokonasz płatności niemal natychmiast, przyspieszając tym samym realizacje transakcji. Jest to preferowana forma płatności dla klientów korzystających z internetowych kont bankowych.

metody patności

Leave a Comment