Kamera z oświetlaczem podczerwieni – VI G600E Sony Effio

Bezpieczeństwo to dzisiaj niezwykle ważna sprawa, szczególnie w przypadku różnego rodzaju przestrzeni publicznych, gdzie powinna być ona na zawsze wysokim poziomie. Do dyspozycji jest dzisiaj oczywiście monitoring, dzięki któremu można sprawdzać, co dzieje się na określonym terenie bez konieczności bezpośredniego przebywania na nim. W tym pomagają specjalistyczne kamery przemysłowe. Dzisiaj ich wybór jest ogromny, dlatego na pewno będzie można wybrać dla siebie coś interesującego.

Jednym z ciekawych rozwiązań w tej dziedzinie na pewno będzie postawienie na systemy Sony Effio. To one należą do jednych z najchętniej wybieranych. Przypatrzmy się nieco bliżej kamerze VI G600E Sony Effio . W tym przypadku telewizja przemysłowa ma o wiele większą funkcjonalność, którą gwarantuje wysokiej jakości nowoczesny przetwornik Sony oraz nieprzeciętna rozdzielczość w kolorze i czerni oraz bieli, czułość oraz obiektyw. Jako że jest to model z oświetlaczem podczerwieni, wyposażony jest on też w 3 diody LED II generacji, a wygodę obsługi gwarantuje specjalne menu OSD.

Wszystko to sprawia, że kamera VI G600E Sony Effio może być stosowana jako element profesjonalnych i wysokiej klasy systemów telewizji przemysłowej. Można zastosować ją w obiektach użyteczności publicznej takich jak szkoły, urzędy, hale sportowe, na parkingach, obejściach firm, ale też i we wnętrzach, także tych słabo oświetlonych. Doskonale sprawdzi się ona również na posesjach prywatnych. Model ten zatem jest bardzo interesującą propozycją, która może zadziwić swoją wysoką jakością.

Leave a Comment