Bariera Optex AX 500PLUS – świetny zasięg i dobra wytrzymałość

Dobrej jakości bariera alarmowa będzie mogła ostrzec przed wieloma zagrożeniami. Tego rodzaju urządzenia stosowane są zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń, sporo z nich daje możliwość montażu w każdym z nich. Takim modelem jest bariera AX 500PLUS marki Optex. Jeżeli potrzebne ci są skuteczne, a przy tym wcale nie takie drogie bariery alarmowe, wówczas warto przyjrzeć się parametrom tej. Może ona pochwalić się naprawdę bardzo dobrymi właściwościami i tym samym jest też często kupowana.

Na początek warto wskazać, że wszystkie bariery optex cieszą się dużym powodzeniem, ponieważ potrafią one zaoferować swoim użytkownikom wyjątkowo dobrą funkcjonalność. Jak prezentuje się ona w przypadku tego modelu? Na początek trzeba wskazać, że mamy do czynienia z urządzeniem, które wyposażone jest w dwie wiązki podczerwieni, a także z regulowanym czasem reakcji, więc zminimalizowano tu znacznie ryzyko występowania fałszywych alarmów. Nie wzbudzą ich opadające liście czy małe zwierzęta przecinające wiązkę podczerwieni.

Model AX 500PLUS posiada zasięg zewnętrzny do 150 metrów, a wewnętrzny do 300 metrów, co naprawdę jest doskonałym wynikiem w porównaniu z innymi barierami podczerwieni dostępnymi na rynku. Opcjonalnie do tego modelu można zamontować grzałkę, co zalecane jest wówczas, gdy ma ono pracować na zewnątrz. Tam sprawdza się bardzo dobre, jest ono odporne na warunki atmosferyczne i trwałe. Montaż bariery możliwy jest na ścianie lub na słupku. Warto wobec tego przyjrzeć się bliżej temu modelowi!

Leave a Comment